Ołtaszyn
Strona Główna     /     Forum     /     Galeria     /     Kontakt
Twoja dzielnica - oltaszyn.pl

Piknik Ołtaszyński 2011

Maj 4th, 2011

Szanowni Państwo!
Drodzy mieszkańcy !

Zarząd i Rada Osiedla Ołtaszyn zapraszają do udziału w corocznym festynie osiedlowym „PIKNIK OŁTASZYŃSKI 2011„. W tym roku odbędzie się on w dniach 25.06.2011 (sobota) oraz 26.06.2011 (niedziela) na stadionie sportowym MCS przy ul.Obrońców Poczty Gdańskiej.

W programie przewidzieliśmy konkursy sportowe dla dzieci i młodzieży oraz program artystyczny z udziałem gwiazd. Współorganizatorem festynu są Młodzieżowe Centrum Sportu, Wrocławski Szkolny Związek Sportowy i UM Wrocławia.

Zaplanowaliśmy na czas imprezy występy artystów, pokazy widowiskowe oraz następujące konkurencje dla uczestników: turnieje piłki nożnej, turniej drużyn podwórkowych w koszykówkę, turniej badmintona oraz wiele innych atrakcji (występy zespołów muzycznych, pokazy artystyczne).

W ramach tego festynu istnieje możliwość reklamowania działalności Państwa firmy we Wrocławiu oraz wśród mieszkańców rozwijającego się Ołtaszyna i naszych gości.

W przypadku zainteresowania naszą propozycją i możliwością udzielenia pomocy możemy zaproponować bezpośredni udział poprzez opłacenie wskazanej usługi/występu w trakcie festynu lub przekazania wsparcia finansowego na konto z przeznaczeniem na organizację festynu.

Wszystkie osoby zainteresowane wsparciem finansowym lub reklamą swojej działalności prosimy o kontakt z Radą Osiedla Ołtaszyn – kontakt: rada.oltaszyn@neostrada.pl lub tel. 71 368 19 34;

W razie podjęcia decyzji o sponsorowaniu lub reklamowania swoich usług i działności przy okazji festynu bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych o dokonanie stosownej wpłaty na konto:

ZARZĄD OBSŁUGI JEDNOSTEK MIEJSKICH WROCŁAW, UL. G. ZAPOLSKIEJ NR KONTA:

86 1090 2398 0000 0001 0815 7011 8211; z dopiskiem : ” Festyn – Zarząd Osiedla Ołtaszyn”

 

Ze względu na konieczność zamknięcia całego budżetu festynu do końca maja 2011 r. prosimy o pisemną odpowiedź (lub e-mail: rada.oltaszyn@neostrada.pl) na adres:

Zarząd Osiedla Ołtaszyn, ul. Pszczelarska 7, tel. 71 368 19 34

 

   
wrocaw-logo
logo_zielone2012