Ołtaszyn
Strona Główna     /     Forum     /     Galeria     /     Kontakt
Twoja dzielnica - oltaszyn.pl

Wycieczki rowerowe

Sierpień 12th, 2013

 

Szanowni Państwo,

Na tej stronie pragniemy Was zachęcić do czynnego wypoczynku na rowerze zwiedzając okolice Ołtaszyna tuż za jego granicami, ciekawe miejsca w regionie i dla wytrwałych polecamy tygodniowe wycieczki w ciekawe regiony naszego kraju.
Sąsiadujemy z gminą Święta Katarzyna, Żórawina, ale tez i obok mamy piękne tereny Kątów Wrocławskich, zatem tematów do wycieczek na jedno popołudnie nam nie zabraknie.
Polecam również całodniowe wycieczki w okolice Wrocławia – szczególnie w rejony Obornik Śląskich i Milicza i w tym przypadku należy się liczyć z pomowca komunikacji PKP przynajmniej w jednym jak nie w dwóch kierunkach dojazdowych do miejsca wypadu pozostawiając na wycieczkę najpiękniejsze rejony i ciche szlaki.
Wytrawni rowerzyści mogą skorzystać z programu wycieczek tygodniowych z trasami od 250 do 400 kilometrów z wieloma atrakcjami. Te wycieczki wymagają jednak działań logistycznych – rozpoznania możliwości dojazdu PKP z wagonem rowerowym, możliwości noclegowych, a ale też dostarczą wielu wrażeń.
Polecam też naszą Dolinę Królów w okolicach Jeleniej Góry.

Zatem ruszajmy!

Dla każdej grupy minimum 5 osób chcącej się udać na wycieczkę po Świętej Katarzynie w imieniu Wójta Gminy mam do przekazania przewodnik rowerowy po gminie.

Wycieczki Rowerowe
Okolice Ołtaszyna Jednodniowe Tygodniowe i dłuższe
Okolice Ołtaszyna Nasza Dolina Królów Gdzieś na wschodzie
Poranek dla ambitnych Oborniki-Trzebnica
Bagna

mapa polski Wycieczki rowerowe
Mapa numer 1 – opisane trasy wycieczek po kraju

mapa sw kat Wycieczki rowerowe
Mapa numer 2 – trasy rowerowe po Gminie Święta Katarzyna

   
wrocaw-logo
logo_zielone2012