Ołtaszyn
Strona Główna     /     Forum     /     Galeria     /     Kontakt
Twoja dzielnica - oltaszyn.pl

Na długie, jesienne wieczory…

Październik 14th, 2011Siedząc w przytulnym fotelu, przykryci grubym kocem, nie za bardzo dajemy sobie szansę na przeżycie jakiejś emocjonującej przygody. Powiecie, że i pora roku nie zachęca do wychylania nosa za drzwi i szukania – w strugach deszczu lub przy porywistym wietrze – tej jedynej, ukochanej osoby? Macie rację. Dlatego właśnie, od kilkunastu lat, powstają w sieci liczne portale randkowe, umożliwiające nawiązanie obiecującej znajomości, a następnie bezpośrednie jej zweryfikowanie – już podczas spotkania oko w oko.

Obecnie, Internet pełen jest samotnych serc, wierzących w siłę miłości i pragnących nawiązać kontakt ze swą potencjalną, „drugą połówką”. Dlaczego więc nie skorzystać z tego dobrodziejstwa XXI wieku? Przecież założenie konta na wybranym portalu, nie oznacza jeszcze, że na drugi dzień od razu staniemy na ślubnym kobiercu. To dopiero początek historii, której finał może okazać się wielce romantyczny.Pamiętajmy jednak, że – tak jak w wypadku wszystkich innych witryn www – na użytkownika randkowych portali czyha parę pułapek. Tylko korzystając z usług sprawdzonych – renomowanych firm, gwarantujemy sobie bezpieczeństwo i mamy pewność, że nasze dane zostaną odpowiednio przechowane oraz zabezpieczone przed osobami postronnymi. Odwiedzając dobre strony internetowe, już na wstępie otrzymujemy regulamin ich użytkowania. Podając – tylko do informacji właścicieli serwisu – swoje dane kontaktowe oraz zgadzając się na zawarte w punktach obostrzenia, zapewniamy sobie ochronę przed każdym nieprawidłowym działaniem portalu.A także uzyskujemy pewność, że takie same restrykcje dotykają innych internautów.

Efekt? Nawiązując kontakt z daną osobą, wiemy, że jest to sprawdzony użytkownik, odpowiadający prawnie za wszelkie próby zafałszowania swej prawdziwej tożsamości. Jednocześnie, cel Waszych rozmów jest jasno określony – wszak na portalach randkowych spotykają się ludzie, poszukujący miłości, zrozumienia i szczerych relacji. Może warto więc spróbować dopomóc swojemu – jesiennemu szczęściu?

 

 

 

   
wrocaw-logo
logo_zielone2012